Güncellendi

Şirket Profili

1976 yılında bir şahıs kuruluşu olarak sektöre giren firma, 1983 yılında iki yeni ortak katılımı ile faaliyetlerine devam etmiştir.1993 yılında yapılanmaya girerek TÜMLAS Lastik San.Tic.Ltd Şti unvanını alarak şirketleşmiştir.2002 yılına kadar İstanbul Bayrampaşada faaliyet gösteren şirketimiz daha sonra İstanbul İkitelli Organize Sanayi Bölgesine taşınarak faaliyetlerine burada devam etmektedir.

Ana faaliyet alanı kaçuk esaslı, ulusal ve ulaslararsı kalite standartlarını karşılayan atık su boru contaları ve sızdırmazlık elamanları üreten firmamız, müşterilerin talepleri doğrultusunda da ürünler de üretmektedir.

Tümlas yurt içinde bir çok öncü firmanın ana tedarikçisi konumunda olmakla birlikte yurt dışında da bir çok üretici firma tarafından da tercih edilmekte ve pazarda aranılan bir firma haline gelmiştir.

Tümlas 34 yıllık tecrübesi, inovasyon ruhu, gelişmiş modern makine parkuru ile sektörde yenilikçi, yaratıcı, saygın ve güvenilir bir konum elde etmiştir

Misyonumuz

Ürünlerimiz, çözümlerimiz, güvenilirlik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olan, Kauçuk yan sanayi üreticisi olarak her zaman için yüksek kaliteli mamuller üreten sürekli iyileştirme ve gelişmeyi kendisine görev sayan, çalışanları ve müşterileri için değer yaratan bir şirket olmak.

Vizyonumuz

Kauçuk Conta İmalatında faaliyet gösteren TÜMLAS 'ı müşterilerimizin ve çalışanlarımızın memnun olduğu, Kalitesinden ödün vermeyen, sektöründe lider bir şirket durumuna getirmek ve verdiğimiz tüm hizmetlerde Türkiye de en iyisi olmak.